Jesteś tutaj:

Galerie

Warsztaty z pisania biznesplanu

Więcej o: Warsztaty z pisania biznesplanu

    W dniu 28 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie odbyły się warsztaty z pisania biznesplanu. Warsztaty skierowane były do osób, które chciały zdobyć umiejętności praktyczne w pisaniu planu na biznes. Miały na celu przedstawienie procesu przygotowania biznesplanu na operacje w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 wraz z załącznikami, które dołącza się do wniosku.

Program warsztatów obejmował m.in. wprowadzenie do tematyki biznesplanu (Co to jest biznesplan? Jakie są funkcje i cele biznesplanu? Jakie są korzyści płynące z prawidłowo przygotowanego biznesplanu? Skuteczny biznesplan i jego podstawowa struktura), a także wypełnianie dokumentu krok po kroku.

Mamy nadzieję, że uczestnictwo w warsztatach pozwoli naszym przyszłym Wnioskodawcom bez kłopotów przygotować wniosek o przyznanie pomocy i biznesplan.

Warsztaty komputerowe uczestników projektu

Więcej o: Warsztaty komputerowe uczestników projektu

W październiku rozpoczęliśmy warsztaty komputerowe dla seniorów, realizowane w ramach projektu „Wiek to nie bariera – międzypokoleniowe spotkania z aktywnością” dofinansowane ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. Jednym z celów projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu osób starszych poprzez zwiększenie umiejętności seniorów związanych z nowoczesnymi technologiami i ich wykorzystaniem w życiu codziennym.

Więcej “Warsztaty komputerowe uczestników projektu”

WARSZTATY FITNESS W GRZEGORZEWIE

Więcej o: WARSZTATY FITNESS W GRZEGORZEWIE

Cykl warsztatów Fitness dla II grupy uczestników projektu „Wiek to nie bariera – międzypokoleniowe spotkania z aktywnością” dofinansowanego ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020,  rozpoczął się  28 lipca 2016 roku, na stadionie sportowym w Grzegorzewie. Więcej “WARSZTATY FITNESS W GRZEGORZEWIE”

Do góry