Warsztaty kulinarno – fermentacyjne

Szanowni mieszkańcy, LGD Turkowska Unii Rozwoju – T.U.R serdecznie zaprasza wszystkich miłośników kuchni naturalnej i ziół z obszaru działania LGD Turkowskiej Unii Rozwoju – T.U.R. oraz LGD Solna Dolina do udziału w warsztatach kulinarno – fermentacyjnych, których celem jest zdobycie praktycznych umiejętności i wiedzy w zakresie „Dzikiej kuchni”.

Szkolenie poprowadzą dla Państwa Kaja Nowakowska i Gosia Ruszkowska autorki bloga: Mead Ladies oraz dwóch książek: Dzikie smaki. Kuchnia zwariowanego zbieracza roślin oraz Dzikie kiszonki i inne fermentacje, miłośniczki kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, promotorki zielonego stylu życia i gotowania.

Szkolenie odbędzie się w dniu 9 sierpnia 2023 r. w godzinach od 11.00 do 13.00 w Sali warsztatowej Fundacji ze Smakiem, w Krwonach 32, 62-720 Brudzew.

Szczegółowy program wraz z rozkładem zajęć przedkładamy w załączeniu.

Warsztaty realizowane są w ramach Projektu Współpracy „Dobre bo Nasze” w ramach poddziałania „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Liczba miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność przesłania kart zgłoszenia uczestnictwa.